محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

درباره فروشگاه بزرگ کشاورزی آذربایجان

درباره ما

فروشگاه بزرگ کشاورزی آذربایجان از سال 1393 تاسیس شده و در زمینه فروش محصولات کشاورزی در شهر تبریز فعالیت می کند. این فروشگاه زیر مجموعه ای از گروه شرکت آرمان مزرعه ارس می باشد که در سال 1376 تاسیس و شروع به فعالیت نمود. فروشگاه بزرگ کشاورزی آذربایجان  با شرکت های بزرگ و معتبر جهانی همچون اکین تاریم ترکیه، آگروبست ترکی ، آسپرت پرتغال، فیتوگرین آلمان و استنس هند فعالیت و همکاری دارد.

نوآوری، کیفیت و اعتماد اهدافی است که فروشگاه بزرگ آذربایجان در راستای افزایش محصولات و سود بیشتر کشاورزان پرتلاش و عزیز کشور دنبال می کند. از این رو بر آن شدیم تا با در نظر گرفتن تکنولوژی پیشرفته امروزه و گسترش قابل توجه ارتباطات شرایطی را فراهم آوریم تا با ایجاد فروشگاه اینترنتی در خدمت شما مشتریان عزیز باشیم.

لازم به ذکر است که فروشگاه بزرگ آذربایجان با ارتباط وسیعی که با شرکت های معتبر جهانی دارد موفق به کسب آخرین دستاوردهای صنعت کشاورزی برای تولید هرچه بهتر محصولات کشاورزی گردیده است.

فعالیت ها و خدمات کلی فروشگاه بزرگ کشاورزی آذربایجان عبارتند از:

ـ مشاوره امور گلخانه های خانگی و هیدروپونیک و محصولات باغی

ـ کاشت و نگهداری زمین های چمن مراکز ورزشی و تفریحی

ـ ارائه فرمولاسیون تغذیه ای برای باغ ها و گلخانه ها

ـ طراحی، اجرا و تامین کلیه تجهیزات آبیاری 

هدف مدیران فروشگاه بزرگ کشاورزی آذربایجان خلق بیشترین مزیت برای مشتریان و تأمین رضایت حداکثری آنها است.

همچنین می توانید برای ایجاد حساب کاربری از قسمت ثبت نام، برای خرید هر یک از محصولات ما از دسته بندی محصولات بالای صفحه و جهت اخذ نمایندگی از صفحه درخواست نمایندگی  اقدام کنید.